KIERMASZ CZĘŚCI

ul. Wyścigowa 1, 62-081 Przeźmierowo, tel. 61 868-10-29, email: kiermasz@aw.poznan.pl
 
Biuro Kiermaszu Części czynne:
w poniedziałki wtorki, środy i piątki
od godz. 7.00 do 15.00
natomiast w dni handlowe,
czwartki i niedzielę,
od godz. 5.30 do 13.00

DOJAZD


 

Kiermasz zlokalizowany jest w Przeźmierowie w bezpośrednim sąsiedztwie Giełdy Samochodowej i Toru Samochodowego Poznań. Udostępniony jest dla handlujących i kupujących w czwartki oraz niedziele w godzinach od 5.30 do 14.00.

Prowadzona działalność handlowa to głównie części i akcesoria samochodowe oraz artykuły przemysłowe codziennego użytku. Oprócz działalności handlowej detalicznej w każdy czwartek w godzinach od 5.30 do 13.00 prowadzona jest sprzedaż hurtowa (dla firm, warsztatów itp.) w wydzielonej części Kiermaszu.

Kiermasz posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę w postaci punktów gastronomicznych, W.C. radiowęzła przyjmującego ogłoszenia kupna-sprzedaży. Teren Kiermaszu chroniony jest przez system monitoringu i patrole firmy ochroniarskiej. Dla klientów udostępniony jest parking strzeżony na 350 miejsc jak również parking ogrodzony nie strzeżony na 650 miejsc.

Sprzedaż artykułów na terenie Kiermaszu możliwa jest przez podmioty gospodarcze posiadające prawem przewidziane dokumenty wymienione w Regulaminie funkcjonowania Kiermaszu.
Kupujący artykuły ma obowiązek posiadania dowodu zakupu (Art.3. pkt.3.7 Regulaminu Kiermaszu). Jest on niezbędny w przypadku ewentualnego zgłaszania reklamacji zakupionego towaru.
 

ZAPRASZAMY

DOJAZD


Wyświetl większą mapę